Kadeřnictví

V salonu Melidora máte možnost se nechat hýčkat luxusní vlasovou kosmetikou značky Alterna (bez sulfátů, parabenů, ftalátů a umělých přísad) a kvalitními sušenými bylinami, ze kterých připravujeme vlasové zábaly přímo na míru vašim vlasům. Tato péče bez chemie probíhá ve speciální „bylinkové“ místnosti, kde máte možnost v klidu relaxovat bez jakéhokoliv vyrušení.

Nebo máte možnost zvolit „klasické“ kadeřnictví, kde o vaše vlasy bude pečovat náš odborný personál a jedna z nejlepších značek vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional. Úspěšně pracujeme i se systémem OLAPLEX, díky němuž vaše vlasy při barvení i odbarvování zůstávají zdravé, krásné a lesklé.

Co je OLAPLEX a proč je pro mé vlasy užitečný?

Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže obnovovat rozbité disulfidové vazby ve vlasech. Tyto vazby jsou porušovány při barvení a hlavně odbarvování. OLAPLEX dokáže již při procesu barvené vlasy napravovat a tak ani při náročných barevných změnách nedochází k poškození vlasu. U nás v salonu nabízíme zákazníkům k ošetření OLAPLEXem ošetření proteinovou řadou od Alterny v hodntě 350 Kč zcela zdarma.