Kadeřnictví

V salonu Melidora máte možnost se nechat hýčkat prémiovou přírodní vlasovou kosmetikou značky Natulique (přírodní barvy na vlasy jsou zcela bez amoniaku, SLS a parabenů. Veškeré produkty obsahují 98% přírodních a bio ingrediencí. Jsou velmi jemné, šetrné a dokonale kryjí šedé vlasy. ) a kvalitními sušenými bylinami, ze kterých připravujeme vlasové zábaly přímo na míru vašim vlasům. Pokud nechcete být rušeni, je možné si tuto péči bez chemie užít i ve speciální „bylinkové“ místnosti, kde máte možnost v klidu relaxovat jen za přítomnosti kadeřníka a příjemné hudby.

Nebo máte možnost zvolit „klasické“ kadeřnictví, kde o vaše vlasy bude pečovat náš odborný personál a jedna z nejlepších značek vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional. Úspěšně pracujeme se systémem OLAPLEX, díky němuž vaše vlasy při barvení i odbarvování zůstávají zdravé, krásné a lesklé. O poškozené vlasy pečujeme i luxusní značkou Alterna, která neobsahuje sulfáty, ftaláty, umělá barviva a další škodliviny. Péči vždy vybírámě vždy v souladu s Vaším typem vlasů a vždy s Vámi předem konzultujeme veškerou potřebnou péči.

Co je OLAPLEX a proč je pro mé vlasy užitečný?

Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže obnovovat rozbité disulfidové vazby ve vlasech. Tyto vazby jsou porušovány při barvení a hlavně odbarvování. OLAPLEX dokáže již při procesu barvené vlasy napravovat a tak ani při náročných barevných změnách nedochází k poškození vlasu. U nás v salonu nabízíme zákazníkům k ošetření OLAPLEXem ošetření proteinovou řadou od Alterny v hodntě 350 Kč zcela zdarma.