Kosmetika

O kosmetice obecně

Salon Melidora ctí přirozené postupy v péči o pleť a proto se i naše kosmetika zakládá zejména na péči bez různých kosmetických masážních a napařovacích přístrojů. Jediný přístroj, který využíváme a se kterým dosahujeme viditelných výsledků, je profesionální ultrazvuková špachtle, která velmi jemně a citlivě odstraňuje nečistoty z pleti a je tak vhodná i pro zákazníky s velmi citlivou pletí. U nás na kosmetice si stejně jako v kadeřnictví můžete vybrat ze dvou typů ošetření. Pracujeme s českou certifikovanou přírodní a BIO kosmetiku Nobilis Tilia a masážními oleji Saloos a při této péči využíváme čerstvých i sušených bylinek. Nebo se můžete oddat péči s vysoce kvalitní profesionální německou kosmetikou Malu Wilz a využít tak jednoho z nejmodernějších a komplexních ošetření.

Žádné námi používané kosmetické produkty nejsou testovány na zvířatech!

Jak u nás kosmetika probíhá?

Pokud jste u nás poprvé, kosmetička s vámi vyplní krátký dotazník, aby zjistila, jakou kosmetiku používáte, na jakou péči jste zvyklí, zda máte nějaké alergie nebo zda jste těhotná. Následuje pak péče podle vámi zvoleného balíčku kosmetického ošetření a podle diagnostiky vaší pleti. K balíčku je možné přidat jakoukoliv doplňkovou proceduru a prodloužit si tak příjemný zážitek z profesionální péče. Po ošetření vám nabídneme závěrečnou relaxaci s kávou, bylinným čajem či vodou, abyste měli chvilku čas na regeneraci, než se opět vrátíte do ruchu velkoměsta.

Proč se nechat ošetřit ultrazvukovou špachtlí?

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je moderní metoda, která je šetrná a naprosto bezbolestná. Funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací a je také vhodná i pro klienty s velmi citlivou pletí či kuperózou. Ultrazvuková špachtle umožňuje přísun aktivních látek hluboko do nitra pokožky a proto je vhodná i na zapracování rozličných sér a masek. Rozjasňuje pleť a aktivuje její metabolismus. Při pravidelné profesionální péči je možné s její pomocí zmírnit projevy akné a předejít předčasnému stárnutí pleti. Pleť je po ošetření svěží, čistá, projasněná, bez známek zarudnutí.

Kdy se použití špachtle nedoporučuje?
  • implantované defibrilátory nebo stimulátory
  • implantovaná elektronická zařízení
  • rakovina
  • nakažlivé, přenosné a zánětlivé choroby (i např.: opar)
  • epilepsie
  • otevřené rány
  • těhotenství