Novinka v našem salonu: Čokoládová masáž a rašelinový zábal

Novinka v našem salonu: Čokoládová masáž a rašelinový zábal

Milí zákazníci, připravili jsme pro vás naprostou novinku v našem salonu. Dva jedinečné rituály, po nichž se budete cítit jako znovuzrození. Můžete je absolvovat sami nebo i ve dvou s kamarádkou či partnerem/partnerkou. Ve vašich individuálních požadavcích vám rádi vyhovíme.

Čokoládový rituál

„Čokoládou k pevnější pokožce“

Čokoláda je známá svými blahodárnými vlastnostmi. Obsahuje látky, které zvyšují postřeh a schopnost soustředění (kofein a teobromin). Uvolňuje v těle tzv. hormony štěstí, endorfiny a serotonin, díky kterým máme lepší náladu. Nechte se smyslně hýčkat pravou voňavou čokoládou a zregenerujte nejen své tělo ale i mysl při celotělní masáži, která po zábalu z kakaových bobů následuje. Při rituálu podáváme čokoládový nečaj rooibos nebo kávu s čokoládovou příchutí. Výběr je jen na vás.

Rituál je možné spojit s uvolňující čokoládovou koupelí s ovsem, která zjemní a omladí vaši pokožku (cca 20 min). Zatímco oves napomáhá vypnutí pokožky a celkové hydrataci, kakaové boby se postarají o uvolnění vaší mysli a povzbuzení oběhové aktivity těla.

Rituál z rašeliny

„Blíží se plavková sezóna, zatočte s celulitidou“

Rašelina svými účinky pomáhá zmírnit projevy celulitidy a je tak výborným pomocníkem při redukčních dietách. Zároveň hydratuje a vypíná kůži, takže pozitivně působí proti stárnutí. Je také vynikající při bolestech kloubů či artróze.

Součástí rituálu je kromě zábalu i masáž celého těla, při které je možno na vaše přání přikládat na tělo nahřáté lávové kameny. Při rituálu podáváme čaj dle vašeho výběru. Tento rituál doporučujeme všem, kteří netrpí vysokým krevním tlakem či oběhovými potížemi. Rituál je možné také spojit s bylinkovou koupelí dle vašeho výběru.

 

Více informací o možných kombinacích masáží, koupelí či peelingu naleznete v ceníku.

Comments are closed.