Proměna v Melidoře

Proměna v Melidoře

Milí zákazníci,

přinášíme vám kompletní fotodokumentaci proměny našich dvou krásných zákaznic. Obě dámy strávily den plný relaxace a péče, kterou zajistil náš profesionální tým a odnesly si drobné dárečky a poukaz na hodinovou masáž dle výběru.

Slečna Štěpánka chtěla zachovat délku vlasů a zůstat věrná zrzavé barvě. Naše kadeřnice Aneta proto zvolila střih jednoduchý na úpravu, který dodá vlasům přirozený objem a zároveň vlasy zůstanou v požadované délce. Sytá a výrazná zrzavá pak slečně Štěpánce krásně projasnila obličej. Vizážistka zvolila výraznější líčení očí, které doprovodila jemným makeupem na každý den. Oběma dámám také vysvětlila, jaký typ líčení se hodí k jejich pleti a vlasům.

Paní Lucie požadovala vzdušný střih jednoduchý na úpravu. Aneta proto zvolila délku vlasů k bradě a sjednotila střih do mikáda plného v koncích. Blond paní Lucii sluší, a proto kadeřnice zvolila přirozené ombré, které se snadno udržuje a vypadá stále skvěle. Vizážistka pak paní Lucii líčila s ohledem na to, že nosí diptrické brýle. Zvolila tedy jemnější líčení očí a plnou malinovou barvu rtěnky a lesku.

Jak se vám proměna líbí?

Fotografie: Jiří Granilla

One Response to Proměna v Melidoře

  1. Eva Hofmanová

    Tak tohle jsou ty nejhezčí proměny, které jsem kdy viděla – úžasná ukázka, jak bez zbytečně okázalých a přehnaných zásahů docílit opravdové změny, která každé z dam pomohla objevit jejich krásu a – což se povede málokomu! -zvýraznila jejich přirozený šarm na maximum.

    Gratuluji děvčata, jen tak dál!
    Eva