Naše služby

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví

Pohodlně se usaďte a nechte o sebe pečovat našimi úžasnými vlasovými kouzelnicemi Anetou a Natali. Nabízíme širokou škálu služeb od balayage s olaplexem až po dětské stříhání. Pracujeme výhradně se značkami Natulique, Schwarzkopf Professional, Olaplex, Helen Seward a Alterna Haircare.

Kosmetika

Od barvení obočí, lashliftingu, čištění ultrazvukovou špachtlí až po intenzivní masáž proti vráskám – to vše zvládají naše certifikované kosmetičky. Pracujeme výhradně s německou značkou Malu Wilz, která zaujme i vegany svými čistě veganskými produkty a ošetřeními.

Depilace

Nabízíme jak depilaci horkým voskem, tak velice oblíbenou a šetrnou cukrovou pastou, která efektivně odstraní chloupky i z těch nejcitlivějších míst.

Masáže

​V oranžové části našeho salonu se na vás budou těšit naši zkušení maséři a jejich široká paleta masáží, koupelí a zábalů pro vaše unavené tělo. Od čokoládové masáže, bylinné koupele až po Dornovu metodu či Breussovu masáž – to vše u nás můžete zažít.

Pedikúra

Od hlavy až po paty. A to doslova. Dopřejte si suchou přístrojovou pedikúru s produkty značky BisBis a svěřte se do rukou naší pedikérky. Nabízíme také odolný rocklak od značky Enii nails, který na nehtech vydrží i několik týdnů.

Prodej produktů a dárkových poukazů

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na jakoukoliv částku či službu. Zakoupit u nás můžete také vlasové nebo kosmetické produkty na domácí péči.