Naše služby

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví

Pohodlně se usaďte a nechte o sebe pečovat našimi úžasnými vlasovými kouzelnicemi Anetou a Natali. Nabízíme širokou škálu služeb od balayage s olaplexem až po dětské stříhání. Pracujeme výhradně se značkami Natulique, Schwarzkopf Professional, Olaplex, Helen Seward a Alterna Haircare.

Kosmetika

Od barvení obočí, lashliftingu, čištění ultrazvukovou špachtlí až po intenzivní masáž proti vráskám – to vše zvládá naše certifikovaná kosmetička Iveta. Pracujeme s německou značkou Malu Wilz a českou Nobilis Tilia.

Depilace

Nabízíme depilaci šetrnou cukrovou pastou, horkým voskem, ale i populární depilaci nití, vhodnou zejména pro citlivou pokožku obličeje.

Masáže a lázně

V oranžové části našeho salonu se na vás bude těšit masérka Petra a její široká paleta masáží, koupelí a zábalů pro vaše unavené tělo. Od čokoládové masáže, bylinné koupele až po Dornovu metodu či Breussovu masáž – to vše u nás můžete zažít.

Pedikúra

Od hlavy až po paty. A to doslova. Dopřejte si suchou přístrojovou pedikúru a svěřte se do rukou naší Ivety. Nabízíme také odolný rocklak od značky Enii nails.

Prodej produktů a dárkových poukazů

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na jakoukoliv částku či službu. Zakoupit u nás můžete také vlasové nebo kosmetické produkty na domácí péči.